Обстріл Нікопольщини: росіяни пошкодили інфраструктуру та адмінбудівлю
25 жовтня 2024 – 09:08
За уточненою інформацією через вчорашні обстріли у Червоногригорівській громаді пошкоджено заправну станцію.
З вечора 24 жовтня та до ранку 25 жовтня ворог не припиняв атакувати Нікопольщину. Обстрілював з важкої артилерії та «Граду». Вдарив дронами-камікадзе. Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. «Потерпали Нікополь та Марганецька громада. Виникло два займання. Пошкоджені інфраструктура та адмінбудівля.…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.