Обстріл Київщини: тисячі споживачів залишились без газу, тепла і світла
14 березня, 12:55
У Київській області низка споживачів залишились без газу, тепла та електрики внаслідок російської атаки. Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Микола Калашник, передає
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.