Обстріл Київщини: майже 8 тис. абонентів залишились без газу
14 березня, 12:52
Унаслідок пошкодження газової мережі повністю без блакитного палива залишилися шість населених пунктів Обухівщини.
Масована повітряна атака 14 березня призвела до серйозних пошкоджень критичної інфраструктури в Київській області. Найбільше постраждав Обухівський район, де через влучання та падіння уламків тисячі людей залишилися без енергоресурсів. Про це повідомляє « Главком » з посиланням на голову Київської обласної військової…