У неділю, 18 грудня, внаслідок російських обстрілів у Херсоні загинули двоє і постраждали четверо людей. Про це повідомила голова Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова. «Ворог не припиняє обстрілювати Херсонську територіальну громаду. Станом на 15-ту годину вже відбулося 12 обстрілів, є двоє загиблих і…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.