Оборонці неба збили ворожу ракету у Дніпропетровській області (Відео)
1 квітня 2024 – 20:41
Керівник Дніпропетровської облради наголосив: дякую ПВК "Схід" за цілодобовий захист! 1 квітня у Криворізькому районі оборонці неба збили ворожу ракету. Про це повідомив керівник Дніпропетровської облради Микола Лукашук у Telegram. "Вибух, який чули у Криворізькому районі, – це робота наших сил ППО. Оборонці неба збили ворожу…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.