Новий колектор до Винників готовий вже на 74%, – мерія
сьогодні, 16:19
Новий каналізаційний колектор до Винників, який прокладають шостий рік із перервами, дотепер готовий на 74%. У нього вклали майже 32 млн грн. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міськради. Йдеться про новий напірний каналізаційний колектор діаметром 400 мм до Винників, він складається з двох гілок…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.