Нові водії ще не почали працювати на луцьких тролейбусах
8 січня 2024 – 23:31
Початок роботи нових водіїв, які наприкінці року пройшли навчання за спеціальністю водій тролейбусу, затримується. Про це у коментарі власкору "ВолиньUA" розповів директор КП Луцьке підприємство електротранспорту Анатолій Миронюк. "Водії ще не приступили до виконання своїх обов'язків. Попереду у них здача теоретичної частини…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.