Нові квартири, збудовані окупантами в Маріуполі, віддадуть спеціалістам, які приїхали з РФ.
19 листопада 2022 – 14:07
Нові квартири, збудовані окупантами в зруйнованому в результаті агресії Маріуполі, віддадуть спеціалістам, які приїхали з РФ. Про це заявив так званий "голова уряду ДНР" Віталій Хоценко. Призначений Росією намісник окупованої частини Донецької області визнав, що окрім мешканців Маріуполя, квартири у нових будинках отримають…