Нові автобуси поповнили комунальний автопарк Миколаєва
14 лютого 2024 – 16:05
Ще шість автобусів планують передати місту до кінця березня. ''Ці два автобуси є частиною проекту співпраці між Миколаївською міською радою та Урядом Данії з оновлення технічного складу комунального транспорту міста.
Програма передбачає поставку 12 таких автобусів. Чотири з них Миколаїв отримав раніше. Ще шість автобусів планують передати місту до кінця березня. ''Ці два автобуси є частиною проекту співпраці між Миколаївською міською радою та Урядом Данії з оновлення технічного складу комунального транспорту міста. Він буде завершений…