Німецьке місто Вюрцбург офіційно стало містом-побратимом Львова. Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий та мер Вюрцбурга Крістіан Шухардт підписали угоду про співпрацю Читати новину на сайті "Суспільне"