Німеччина передала Україні нові енергетичні установки для Чернігова
27 квітня, 19:33
Німеччина передала Україні три когенераційні установки для Чернігівської області, які мають забезпечити стабільне постачання тепла та електроенергії. Йдеться про обладнання, яке зможе покрити потреби десятків тисяч мешканців і критичної інфраструктури міста.