Німеччина передала Чернігівщині 3 когенераційні установки, ще 9 надійдуть найближчим часом
27 квітня, 18:04
Україна отримала від Німеччини три когенераційні установки для Чернігівської області. Найближчими місяцями регіону мають передати ще дев’ять одиниць обладнання. Передача відбулася за участі посла Німеччини в Україні Гайко Томса та представників GIZ.