Німеччина допоможе відновити енергетику Харкова та Києва
16 червня, 12:00
Україна отримає обладнання з Ризької ТЕЦ за підтримки Німеччини для енергетичної інфраструктури Харкова та Києва. Про це повідомили у Міністерстві енергетики України. Міністр енергетики Денис Шмигаль провів онлайн-зустріч із Федеральною міністеркою економіки та енергетики Німеччини Катериною Райхе. Вони обговорили…