Нікополь та Марганець вночі опинились під ворожим обстрілом. Резніченко повідомив, чи є постраждалі
23 грудня 2022 – 07:50
Вночі росіяни з важкої артилерії двічі обстріляли Нікополь та Марганець, повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко. На щастя, люди не постраждали. «У Нікополі російські снаряди понівечили приватні будинки, господарські споруди та газогін. У Марганці наслідки обстрілу з’ясовуються», – додав Резніченко. …
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.