Загинули двоє людей, ще шість отримали поранення, повідомив очільник ОВА Олександр Ганжа у Телеграм в п'ятницю, 16 січня.
Російські агресори вдарили з артилерії по місту Нікополь на Дніпропетровщині. Загинули двоє людей, ще шість отримали поранення, повідомив очільник ОВА Олександр Ганжа у Телеграм в п'ятницю, 16 січня. "Росіяни вбили двох людей у Нікополі. Жінки загинули через ворожий артобстріл. Співчуття рідним та близьким. Загалом від ранку в…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.