Під прицілом російських загарбників знову був Нікополь, – повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Сьогодні вночі Нікополь обстріляли вороги з важкої артилерії. Атака сталася опівночі. Під прицілом російських загарбників знову був Нікополь, – повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. Ворожі снаряди пошкодили одне з підприємств міста. На щастя, люди не постраждали. Мешканців закликали не забувати про…