Сьогодні Нікополь знову зазнавав атак росіян. Про це Телеканал D1 дізнався з повідомлення голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака. «Два дрони-камікадзе і три артобстріли. Сьогодні ворог знову спрямував свою зброю на Нікополь, – повідомив Сергій Лисак. – Понівечений інфраструктурний об’єкт. Пошкоджені 2 п’ятиповерхівки,…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.