Нічні удари та морози: на Одещині та Київщині є знеструмлені споживачі
17 січня, 10:01
У ніч на 17 січня ворог вкотре завдав ударів по енергетичній інфраструктурі України. Внаслідок атак зафіксовані знеструмлення споживачів в Одеській та Київській областях. Енергетики працюють у посиленому режимі.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.