За інформацією начальника Дніпропетровської ОВА, цієї ночі над областю оборонці неба знищили 4 шахеда.
Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. “Ніч у Кам’янському минула без надзвичайних подій. За інформацією начальника Дніпропетровської ОВА, цієї ночі над областю оборонці неба знищили 4 шахеда. По два – у Криворізькому та Нікопольському районах. Дякуємо Силам оборони за захист. Бажаю всім спокійного дня та мирного…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.