«Ні світла, ні води немає». Після нічної атаки РФ одесити стоять в чергах до бюветів — фото
13 грудня 2025 – 19:20
Після нічної атаки на Одесу та область більшість жителів міста залишилися без електропостачання, води та тепла. Люди вийшли по питну та технічну воду до бюветів, її підвозять до різних районів міста, повідомляє Суспільне у суботу, 13 грудня.