Незаконний видобуток граніту зі збитками державі у 114 млн грн. Директору заводу повідомили про підозру
27 березня 2023 – 12:03
На Рівненщині незаконно видобули понад 34 000 кубічних метрів граніту на території родовища у Сарненському районі. У нелегальній схемі підозрюють директора заводу. Повідомив Офіс Генерального прокурора.