Через рішення господарського суду, яке було прийнято за позовом Шевченківської окружної прокуратури міста Запоріжжя, скасовано право власності на самовільно збудовану автомийку. Також суб’єкт господарювання зобов’язаний знести зазначену будівлю. Про це повідомила пресслужба Запорізької обласної прокуратури. У суді…