Як повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак, ворог вдарив по місту з важкої артилерії.
Марганець Нікопольського району після опівночі опинився під ворожим обстрілом. Як повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак, ворог вдарив по місту з важкої артилерії. Сейчас все самое оперативное в нашем Telegram-канале. Подписывайтесь, чтобы быть в курсе самой важной информации…