Неповнолітня жителька Тернопільщини після святкування Нового року опинилася в лікарні
2 січня, 13:50
Шістнадцятирічна жителька Тернопільського району опинилася в дитячій обласній лікарні після святкування Нового року. Дівчина перебувала у стані сп’яніння з кусаними ранами та забоями.