«Нехай зарплату вдвічі піднімуть!»: що кажуть рівняни про нові тарифи на воду (ВІДЕО)
сьогодні, 17:27
Майже 70 гривень за кубометр води замість нинішніх 32. Уже з 1 липня для споживачів Рівнеоблводоканалу почнуть діяти нові тарифи. Таке рішення ухвалили депутати Рівненської обласної ради, пояснюючи його складним фінансовим становищем підприємства. Що про підвищення тарифу думають самі рівняни - дивіться у наступному…