Не сувенір: рівнянка «привезла» з Індії тропічну малярію
23 липня 2025 – 11:03
Пацієнтка звернулася до сімейного лікаря та була госпіталізована до інфекційного відділення Центральної міської лікарні м Рівне.
Хвора - жінка, яка нещодавно повернулася з Індії. Перші симптоми з'явилися приблизно через два тижні після поїздки. Пацієнтка звернулася до сімейного лікаря та була госпіталізована до інфекційного відділення Центральної міської лікарні м Рівне. Лікарі встановили діагноз: малярія, викликана збудником Plasmodium falciparum. Це перший…