«Не отримав жодного генератора». «Начальник Троєщини» поскаржився на Кличка
30 січня, 08:43
Голова Деснянської райдержадміністрації Максим Бахматов заявив, що не отримав жодного генератора від Київської міської державної адміністрації. В інтервʼю « Главкому » чиновник розповів , що неодноразово відправляв листи з проханням надати необхідне енергообладнання, однак, за його словами, міський голова Києва Віталій…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.