Не могла сама пересуватися: у Рівному жінці на вулиці стало зле
31 серпня 2024 – 14:25
Під час патрулювання на вулиці Степана Бандери у Рівному велопатрульні виявили громадянку, якій стало зле. Повідомляють у пресслужбі патрульної поліції Рівненщини. Жінка не могла сама пересуватись, скаржилась на запаморочення. У магазині через дорогу Едуард Берестень придбав води для містянки, тим часом Ігор Леснік відвів…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.