У ніч на вівторок, 13 лютого, російські окупаційні війська атакували дронами-камікадзе “Шахедами” місто Дніпро. Ворог серед іншого спробував атакувати об’єкти паливно-енергетичного комплексу. Більшість цілей українські захисники збили. Про це повідомив речникПовітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону. “У Дніпрі…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.