Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи", – йдеться в повідомленні.
Зранку в понеділок у семи областях України зафіксовано знеструмлення через атаки російських агресорів на об’єкти енергетичної інфраструктури. Про це повідомило Укренерго 22 червня. "На ранок найскладнішою є ситуація у Донецькій та Херсонській областях. Там – найбільший обсяг нових знеструмлень через пошкоджене ворогом…