Навіть після звільнення та розслідувань Шурма продовжує будувати станції у Запорізькій області,- Железняк
21 січня, 20:06
Попри звільнення та журналістські розслідування ексзаступник Офісу президента Ростислав Шурма продовжує будувати нові енергетичні станції у Запорізькій області.