"О - озеленення кишень", - саркастично зауважує один з миколаївців.
"Навіщо нам таке підприємство?": жодного нового дерева від КП "Миколаївські парки" цієї весни!
"О - озеленення кишень", - саркастично зауважує один з миколаївців.
"Навіщо нам таке підприємство?": жодного нового дерева від КП "Миколаївські парки" цієї весни!