Нацгвардійці розбили колону російських окупантів на Донеччині
9 листопада 2022 – 21:29
Українські військові розбили колону російської армії, знищивши три танки та два БМП разом з екіпажами. Нацгвардійці стріляли з ПТРК та шляхом скидання снарядів дронами з повітря