Завдяки вмілим діям аеророзвідників та використанню дронів вона була знищена ще на підході під час спроби штурму кордону.
Бійці Другого окремого загону Центру спеціального призначення Нацгвардії Омега знищили ворожий десант на півночі Харківської області. Про це повідомляє Національна гвардія України на своєму Telegram-каналі в п'ятницю, 10 травня. "Росіяни активізували свої дії на Харківщині. Деякі штурмові групи пробували прорватись на півночі…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.