Нардепи витратили 100 мільйонів на авто у 2025 році: серед них є двоє з Вінниччини
12 квітня, 14:33
За підрахунками журналістів, торік на преміальні авто вони витратили щонайменше 100 мільйонів гривень.
Журналісти Bihus.info опублікували нове розслідування, у якому розповіли про низку народних обранців, які оновили свої автопарки. За підрахунками журналістів, торік на преміальні авто вони витратили щонайменше 100 мільйонів гривень.