Нардеп-втікач Андрій Деркач привласнив у Києві заповідну землю на пів мільярда гривень — СБУ і ОГП
9 квітня, 17:14
СБУ повідомила про викриття масштабної схеми привласнення земель природно-заповідного фонду Києва на понад 595 мільйонів гривень. В її організації підозрюють колишнього народного депутата України Андрія Деркача