Нардеп Тищенко назвав Дніпро "клоакою шахрайських ботоферм" та провів рейди
28 травня 2024 – 16:30
Власники, організатори та працівники ботоферм — це вороги українців, а отже нашої держави", - написав Тищенко.
Сьогодні до Дніпра завітав нардеп Микола Тищенко. Разом зі слідчо-оперативною групою він провів рейди в місцевих кол-центрах. Про це повідомляє редакція сайту 056. В своєму Telegram-каналі Тищенко підтвердив, що перебуває у Дніпрі і назвав це місто клоакою. "Яворницького, 3. Вітаю з клоаки шахрайських ботоферм — міста Дніпро. На…