Нардеп Шуфрич вийшов із СІЗО — він буде під домашнім арештом
16 квітня, 18:00
У січні 2026 року Київський апеляційний суд дозволив Шуфричу вийти з-під варти під заставу у 33,28 млн грн.
Суд звільнив з-під варти народного депутата від забороненої ОПзЖ Нестора Шуфрича. Про це повідомив Офіс генпрокурора. Шуфрич вийшов із СІЗО, де був з 15 вересня 2023 року. Він буде під цілодобовим домашнім арештом і носитиме електронний браслет. Офіс генпрокурора заперечував проти зміни запобіжного заходу. Проте нову ухвалу…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.