Напад у столичній школі: правоохоронці кваліфікували дії учня як замах на вбивство та перевіряють можливий вплив спецслужб рф
12 січня, 12:24
Правоохоронці кваліфікували напад 14-річного учня в одній зі шкіл Оболонського району Києва як замах на вбивство двох і більше людей Про це повідомили прокуратура та поліція столиці, передає Рубрика. Нагадаємо, раніше повідомлялось, що в понеділок вранці, 12 січня, в одній зі шкіл столиці учень з ножем напав на вчительку та…