Найбільше потерпає Бахмутський район: окупанти постійно обстрілюють Донеччину
13 липня 2022 – 12:00
Найбільше потерпає Бахмутський район: окупанти постійно обстрілюють Донеччину / 4 фотографии У Сіверську один будинок знищено повністю, ще один — пошкоджено.
Російські окупанти ведуть постійні обстріли по всій вільній території Донецької області. Найбільше сьогодні потерпає Бахмутський район. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко . За його словами, у Бахмуті одна людина загинула, ще п ’ ятеро поранені. Зранку окупанти завдали двох ракетних ударів по Нью-Йорку,…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.