Над Одещиною збито 21 ракету: є руйнування енергосистеми
29 грудня 2022 – 10:19
На Одещині внаслідок збиття ракети є пошкодження енергетичної інфраструктури. Тому по області відбуваються екстрені відключення електроенергії. Про це повідомив голова місцевої ОВА Максим Марченко. «Підрозділами протиповітряної оборони над областю була збита 21 ракета. Уламки однієї з ворожих ракет потрапили в житловий…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.