Над Дніпропетровською областю збито 15 російських ракет
5 грудня 2022 – 16:53
Сили протиповітряної оборони збили 15 ракет у небі над Дніпропетровською областю, випущених російськими окупантами, повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.