Про це повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак у Telegram.
Вранці неділі над Дніпропетровською областю наші захисники збили одну крилату ракету. Крім того, вночі ворог гатив по Нікопольщині з артилерії. Про це повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак у Telegram. «Вночі ворог знову тероризував Нікопольщину. А саме – Покровську сільську…