Начальник Чернівецької митниці із заступниками організував схему на 290 млн гривень
30 вересня 2025 – 16:30
Правоохоронці викрили організовану злочинну групу, що діяла на Чернівецькій митниці, завдавши державі збитків майже 290 млн гривень. Про це повідомляє 49000 з посиланням на САП. До складу угруповання входили колишній начальник митниці, двоє його заступників та ще 8 осіб. Протягом 2017–2019 років через пункт пропуску на кордоні з…