НАБУ викрило схему розкрадань за «зеленим» тарифом на окупованих землях. Серед підозрюваних — ексзаступник голови ОП Шурма
21 січня, 13:55
Правоохоронці заявили про викриття схеми заволодіння коштами, призначеними для виплат за «зеленим» тарифом. Вона діяла на користь низки підприємств на тимчасово окупованій території Запорізької області. Про це повідомили пресслужби НАБУ та САП . За даними слідства, у 2019–2020 роках колишній депутат Донецької обласної ради…