НАБУ та САП розкрили масштабну схему розкрадання коштів на “зеленому” тарифі
21 січня, 17:30
НАБУ та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили масштабну схему розкрадання державних коштів за допомогою маніпуляцій з «зеленим» тарифом. Під підозрою знаходяться дев’ять осіб, включно з колишніми високопосадовцями, які діяли від імені комерційних енергогенеруючих підприємств на тимчасово окупованій…