На зустрічі Україна - Південно-Східна Європа ухвалили спільне комюніке
17 січня 2025 – 16:13
У Києві 17 січня провели першу міністерську зустріч у форматі Україна – Південно-Східна Європа, за підсумками якої ухвалили спільне комюніке. Про це повідомляє пресслужба МЗС у п’ятницю, 17 січня. Зустріч провів очільник МЗС Андрій Сибіга. На ній були присутні міністри закордонних справ Албанії, Боснії і Герцеговини, Молдови,…