На збільшення статутного капіталу "Київтеплоенерго" передбачено понад 10 млрд грн з бюджету столиці - мер
26 березня, 12:31
Київ розпочав реалізацію першочергових, передбачених планом енергостійкості, заходів із підготовки до наступного опалювального сезону і виділив понад 10 млрд грн на збільшення статутного капіталу комунального підприємства "Київтеплоенерго", повідомив мер Києва Віталій Кличко.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.