На Закарпатті загинули двоє людей, які отруїлись чадним газом від генератора
13 грудня 2022 – 10:53
У місті Виноградові Берегівського району загинули двоє людей, які отруїлись чадним газом від генератора. Про це повідомили на Facebook-сторінці ДСНС в Закарпатській області. Сталось це 12 грудня