На Закарпатті спільно з делегацією Угорщини провели консультації щодо перспектив розвитку прикордонної інфраструктури –…
2 грудня 2024 – 16:10
На Закарпатті спільно з делегацією Угорщини провели консультації щодо перспектив розвитку прикордонної інфраструктури – Мирослав Білецький. Про це керівник ОВА написав на своїй сторінці.